dolderman
NL EN

Wie is wie

Dik Alblas bedrijfsleider
d.alblas@dolderman.nl
Planning en voortgang projecten afdeling
inbouw / inbouwtechnische vragen

Kristov van Wingerden
projectbegeleider
k.v.wingerden@dolderman.nl
Operationele zaken afdeling inbouw en
nazorg afgeronde inbouwprojecten

Ton Grootenboer technisch inbouw specialist
t.grootenboer@dolderman.nl
Ondersteuning afdeling inbouw /
speciale projecten / uitlijningen

Bram van Loon service-manager
a.v.loon@dolderman.nl
Reparaties, revisies en onderhoud van Caterpillar,
Hatz en John Deere motoren


Rens Vissers service-manager
r.vissers@dolderman.nl
Reparaties, revisies en onderhoud van Caterpillar,
Hatz en John Deere motoren

Harold de Munnik chef elektro
h.de.munnik@dolderman.nl
Elektrotechnische werkzaamheden

Wenzel van Bommel chef keerkoppelingen
w.v.bommel@dolderman.nl
Verkoop, reparaties, revisies en onderhoud van scheepskeerkoppelingen

John van der Laar magazijnchef
j.vd.laar@dolderman.nl
Leveringen, levertijden en prijzen van onderdelen Cat, Hatz en John Deere

Jacco Wagenaar verkoop
j.wagenaar@dolpower.nl
Verkoop generatorsets Caterpillar, Hatz en John Deere

Dirk Jan Bezemer verkoop
d.j.bezemer@dolderman.nl
Verkoop Caterpillar, marketing & PR

Directie
F.J. van Rijn
directeur
A.M.H. Hartemink directeur